Kontakt Checkin

Support

For spørsmål rundt et arrangement og påmelding må arrangøren kontaktes direkte.

Har du sett vårt hjelpesenter?
Her kan du finne svar på endel spørsmål.

 

Telefon: 38 02 70 00 - tast 2
- telefontid man-fre: 09-15
E-post: support@checkin.no


Salg

Bli kunde av Checkin. (ikke support)

 

Telefon: 38 02 70 00 - tast 1
- telefontid man-fre: 09-15
E-post: salg@checkin.no

Ansatte i Checkin

Selskapet har 14 (snart 17) ansatte på
kontoret i Kristiansand

Daglig leder

Kristian Løining

E-post: kristian@checkin.no
99 52 13 32

Salgs- og markedsansvarlig

Kjell Ingvar Torvik

E-post: kjellingvar@checkin.no
93 21 11 63

CFO

Fredrik Hansen

E-post: fredrik@checkin.no
38 02 70 00

Prosjektleder

Elisabeth Lunde

E-post: elisabeth@checkin.no
38 02 70 00

Teamleder salg

Christian Krogstad

E-post: christian@checkin.no
48 03 54 33

Selger

Yu-Tong Rønning

E-post: yu-tong@checkin.no
99 01 77 84

Selger

Bård Eivind Viko

E-post: bard@checkin.no
46 46 90 00

Selger

Matias Aalberg

E-post: matias@checkin.no
91 36 61 25

Kunderådgiver

Vibeke Hallingstad

E-post: vibeke@checkin.no
38 02 70 00

Interaksjonsdesigner

Jonas Træen

E-post: jonas@checkin.no
38 02 70 00

Interaksjonsdesigner

Stig Morten Myre

E-post: stig@checkin.no
38 02 70 00

Utvikler

Sigmund Brocks

E-post: sigmund@checkin.no
38 02 70 00

Utvikler

Peter Oseland

E-post: peter@checkin.no
38 02 70 00

Utvikler

Daniel Dahl

E-post: daniel@checkin.no
38 02 70 00

KAM

Elsa Marie Welde

E-post: elsa@checkin.no
38 07 27 00

Vi ansetter!

Sjekk ut stillingene

Adresse

Checkin AS
Narviga 22
4633 Kristiansand

Faktura: mb.6291@papirflyt.no

Org. nr. 994035053 (MVA)

Sletting av dine persondata?

Dersom du ønsker å slette dine persondata som er lagret hos Checkin, eller få innsyn i hva vi har lagret om deg, kan du sende en e-post til support@checkin.no